Компанія "Партнер-К" уже протягом довгих років є гарантом якості та надійності у сфері виробництва бруківки та суміжних матеріалів. Починаючи з 2007 року підриємтсво показує свій високий рівень виробництва, яке щороку збільшується та вдосконалюється.

Окрім виготовлення бруківки, підприємство займається послугами постачання товарного бетону, який виготовляється на сучасному заводі потужністю 60 метрів кубічних за годину. Тут постійно працює лабораторія з дослідження якості, яка стежить за тим, щоб до споживача потрапила лише якісна продукція.

Товарний бетон європейського зразка від компанії "Партнер-К" виготовляється із використанням передових технологій та високоякісних сипучих та екологічно чистих уповільнюючих матеріалів. Якість такого бетону відмінна, а ціни дуже навіть демократичні:

Доставка бетону здійснюється цілодобово за допомогою міксерів Мерседес 8-12 метрів кубічних. Ця послуга включена у вартість бетону. Варто зазначити, що для прорабів будівництв та постійних клієнтів діє система приємних знижок. Окрім того можна замовити автобетононасос для подачі бетону іншого виробника. Також у наявності є послуги з вимірювання кількості бетону. У компанії "Партнер-К" зроблять усе, щоб споживач був задоволений.

Компанія "Партнер-К" щиро запрошує до співпраці. Якість та надійність гарантована. Зверніться саме до цього виробника і ви не пошкодуєте!

Вас з нетерпінням чекають за адресою: місто Чернівці, вулиця Лесина, 9Б.

Або ж звертайтеся за номерами телефонів: +38 (050) 345 44 00, +38 (067) 345 44 00.